Menu

Проблеми вітчизняного промдизайну

Home / portfolio / project title

Багато компаній, стикаючись з необхідністю створення нового технічного пристрою, апарату або тренажера, спочатку намагаються розробити дизайн самостійно, однак з досвіду з цього нічого путнього не виходить, і компанії звертаються до професіоналів, тобто до дизайнерів.

Основна ж проблема і труднощі, з якими стикаються дизайнери - «перетворити малюнок у готовий продукт». Дизайнери створюють дизайн майбутнього продукту, закладаючи в нього всі параметри і технічні характеристики виробу, але, на жаль, часто по спроектованим параметрам неможливо нічого відтворити. Для того, щоб виріб був дійсно якісним, довговічним і навіть безпечним - доводиться міняти ці параметри - збільшувати товщину стінок, змінювати отвори і т.д. І, іноді, в цьому процесі до невпізнання змінюється початковий дизайн, побачивши чого дизайнери морально "падають в обморок" .Але, будьте впевнені, загартовані досвідом дизайнери завжди встають з цього "непритомності" і допрацьовують об'єкт, до стану ідеальної функціональності.

А далі - якість готової тривимірної дизайн-моделі залежить тільки від виробника. Якщо він використовує всі рекомендації до матеріалів і тех.характеристики виробництва - успіх нового товару буде гарантований, а, якщо вирішить зекономити - то, швидше за все, отримає очікуваний результат рівно на скільки, на скільки використав можливості, запропоновані промисловим дизайнером.

Основні проблеми розвитку вітчизняного промдизайна цілком зрозумілі: брак досвіду, відсутність належної виробничої бази, ринок знаходитися на стадії зародження. Але, згідно з прогнозами експертів в дизайні, всі ці труднощі вітчизняні майстри дизайну незабаром подолають. Чому? Тому що наші компанії мають ряд конкурентних переваг перед зарубіжними фірмами.