Menu

Навчання

Home / Services

Програма

Дизайн – це мистецтво компонування, стилістики та краси. Сфера дизайну поєднує в собі цілу низку напрямків. Крім того, дизайн позначає собою багатогранну сучасну спеціальність. Ми створили збалансовану (теоретично та практично) навчальну програму, яка дає змогу отримати ґрунтовні знання та навики, що перетворять ваше захоплення в професійне досягнення, а хобі - в прибуткову професію.

Задоволеність

Згідно опитувань професія дизайнера є однією з тих, яка крім матеріальної вигоди приносить радість від роботи, від створення чогось значущого, унікального, неймовірного. Ми допоможемо Вам почати свій творчий шлях, та головне, можливість отримувати задоволення від своєї професії.

Переосмислення

Ми впевнені, що креативність та нестандартне мислення стануть невід’ємною частиною Вашого інтелекту. Вони допоможуть Вам впоратися з викликами, які постануть перед людством у майбутньому. Наше завдання навчити Вас переосмислювати звичні речі, які вкоренилися в уяві людей, завжди налаштовуватися на позитив. Адже, позитивне мислення — це не лише невитравний оптимізм, але й здатність мислити продуктивно.

У пульсі часу

Ми навчимо Вас володінню різними сучасними засобами вираження, як інтерактивними так і графічними. Завдяки чому, Вас почує та зрозуміє велика кількість людей. Ви зможете привернете увагу до себе та до ідеї яка керує Вами. Наша основна роль - формування креативного стилю аналітичного мислення, комунікаційних вмінь і навичок, здатності використовувати надсучасні комп’ютерні технології.

Мобільність

Мова дизайну універсальна, вона немає кордонів. Не важливо, якою мовою Ви спілкуєтесь, оскільки краса, відчуття смаку та стилю у візуальному сприйнятті є доступною для всіх. Тому Вашу ідею зрозуміють навіть на іншому кінці світу.

Рухаємося разом

Ми запрошуємо Вас у чуттєвий світ краси, гармонії та творчості. Потрапивши у наше середовище Ви отримаєте лише поштовх. З якою швидкістю Ви будете рухатися залежить тільки від Вас. Отже, Вибір за Вами. Змінюймо Світ на краще разом !!!