Menu

Топ 10 дизайнерів

Home

Інго Моурер

Інго Моурер поставив свою марку на дизайн інтер’єру своїми унікальними світильниками та світильниками, що датується 1960 роком. Він все ще бере на себе комісійну роботу щодо індивідуальних ліхтарів, а також систем та планів освітлення.

Олександр Тугует

У цього дизайнера руки в декількох горщиках. Він працював над проектами, починаючи від дизайну інтер'єру квартир та готелів до створення дизайну для навушників та мобільних телефонів. Останні кілька років Touguet працював у співпраці з іншим дизайнером у цьому списку, Філіппом Старком. Тугует вірить у перетворення проектів від стадії проектування до складання прототипів та створення.

Лотта Янсдоттер

Лотта Янсдоттер черпає натхнення від своїх скандинавських коренів у текстильному дизайні. Вона має на меті створити речі з простою красою, щоб принести полегшення суворості міських пейзажів, пропонуючи при цьому функціонал, необхідний для швидкоплинного практичності сучасного життя.

Гаетано Песце

Архітектор, промисловий дизайнер, містобудівник та викладач, Гаетано Пессе за свої 50+ років в цій галузі, як більшість коли-небудь, отримував більше кар'єри в галузі дизайну. Він провів незліченну кількість виставок у музеях усього світу. Однією з його найвідоміших робіт є Органічна будівля в Осаці, Японія.

Мілтон Глазер

Мілтон Глазер - один із найпопулярніших графічних дизайнерів у США та першим, хто одержав нагороду Національної медалі мистецтв, окрім нагород за національні музеї дизайну ім. Купера Хьюітта. Глейзер виступає представником етичного дизайну.

Клавдія Оуен

Клавдія Оуен - це багатогранна дизайнерка, яка спеціалізується на дизайні моди, домашнього вжитку та канцелярських товарів зі свого будинку в Австралії. Її майстерність у дизайні друку та малюнка видно протягом усієї її роботи і застосовується до кожного нового продукту, який вона створює.

Себастьян Бергне

Цей дизайнер відомий своїм "людським" підходом до дизайну, а не перевагою форми або візерунка. Він працює для міжнародних брендів як промисловий дизайнер, а також для ресторанів, підприємств роздрібної торгівлі та приватних осіб як дизайнер унікальних предметів. Він створив сумочки, меблі та навіть унікальні кухонні приналежності.

Стівен Холл

Стівен Холл - американський архітектор, який проектував будівлі та споруди, які можна побачити по всьому світу. Його найвідоміші роботи включають музей сучасного мистецтва Кіасма в Гельсінкі та будинок резиденції Сіммонс-Холу в MIT, на який критики залишаються розділеними.

v

Зоа Мартінес

Зоа Мартінес застосовує свої навички дизайну та брендингу в індустрії розваг. Працюючи з Emmys, графічним дизайном США та кінофестивалем у Нью-Йорку, вона отримала понад 150 нагород за свій дизайнерський внесок.

Марк Ньюсон

Марк Ньюсон - джек з усіх професій у світі дизайну. Він працював у різних секторах, розробляючи продукцію у виробничій, транспортній, технологічній, розкішній роздрібній торгівлі та індустрії моди. Раніше він був названий одним із 100 найвпливовіших людей журналу TIME.